خانه> اخبار صنعت> هزینه یک کامیون سنگین در سال 2026 چقدر است؟ راهنمای قیمت کارخانه چین برای کامیون کمپرسی و تراکتور

هزینه یک کامیون سنگین در سال 2026 چقدر است؟ راهنمای قیمت کارخانه چین برای کامیون کمپرسی و تراکتور

2026,10,16
یک کامیون سنگین جدید که در سال 2026 از چین تهیه شده است، تقریباً 250،000 تا 600،000 ین (حدود 35،000 تا 85،000 دلار آمریکا) هزینه دارد و قبل از اینکه تبدیل قانونی در بازار ثبت شود، باید 15 تا 25 درصد دیگر را برای حمل و نقل، وظیفه و تبدیل قانونی جاده ای در نظر بگیرید. این گسترش بسیار گسترده است زیرا یک تراکتور 6×4 که برای حمل و نقل بزرگراهی ساخته شده است و یک کامیون ساختمانی 8×4 که در یک معدن کار می کند تقریباً هیچ چیز زیر را ندارند - ضخامت قاب متفاوت، نسبت محورهای مختلف، بسته های هیدرولیک متفاوت. این راهنما باندهای قیمت 2026 را بر اساس پیکربندی تجزیه می‌کند، نشان می‌دهد که کدام گزینه‌ها در واقع عدد را جابه‌جا می‌کنند، و توضیح می‌دهد که واقعاً یک کامیون تجاری در طول پنج سال چقدر هزینه دارد، بنابراین می‌توانید بودجه را از داده‌ها به‌جای قیمت‌های فروش بپردازید.

1. هزینه یک کامیون سنگین در سال 2026 چقدر است - کار قبلی و فرود؟

انتظار 250،000 تا 600،000 ¥ ex-works را بسته به کلاس داشته باشید، سپس 15 تا 25٪ برای تدارکات، تعرفه ها و ثبت نام اضافه کنید.

طبقه بندی بین المللی یک کامیون سنگین واقعی را بالاتر از 15 تن GVW قرار می دهد، که اکثر واحدهای صادراتی بسته به تعداد محورها بین 25 تا 50 تن کار می کنند. قیمت آن کلاس را از نزدیک دنبال می کند:

کلاس پیکربندی معمولی 2026 سابق (CNY) تقریبا USD استفاده اولیه
تراکتور 6×4 ورودی 380–430 اسب بخار، دستی، کابین پایه 270000–300000 38000–42000 حمل و نقل منطقه ای، ناوگان بودجه
تراکتور 6×4، وسط 430–490 اسب بخار، قاب دو لایه 300000–470000 42000–66000 بزرگراه طولانی مدت
تخلیه کننده 6×4 / 8×4 380–460 اسب بخار، شاسی تقویت شده 380000–520000 53000–73000 ساخت و ساز، معدن
بتن کن 8×4 350–400 اسب بخار، درام PTO محور 380000–480000 53000–67000 تحویل مخلوط آماده
محموله سفت و سخت 6×4 300–380 اسب بخار، بدنه جعبه 250000–400000 35000–56000 توزیع منطقه ای

یک تخلیه کننده یا کامیون ساختمانی به دلایلی در بالای محدوده قرار می گیرد: قاب نردبان تقویت شده، فنرهای برگ سنگین تر، رادیاتور بزرگتر برای بار کم سرعت پایدار، و پمپ شیب دار بزرگتر. شما برای پکیج هیدرولیک و ساختاری هزینه می کنید، نه برای نشان.

هزینه زمین جایی است که خریداران برای اولین بار شگفت زده می شوند. حمل و نقل دریایی توسط RoRo یا فله از چینگدائو یا شانگهای را اضافه کنید - معمولاً 4000 تا 9000 دلار بسته به اندازه واحد و مقصد - به اضافه عوارض واردات 5 تا 25٪ بر اساس بازار، هزینه‌های بندری، حمل‌ونقل داخلی، و هرگونه تبدیل با فرمان سمت راست یا اصلاح گازهای گلخانه‌ای که کشور شما نیاز دارد. یک تراکتور 45000 دلاری به راحتی می تواند به یک کامیون 58000 دلاری در محوطه شما تبدیل شود.

Conghui، از طریق Shandong Liangshan Conghui Automobile Trading Co., Ltd.، کامیون‌های کمپرسی، تراکتور، میکسر و نیمه تریلر را در خطوط SINOTRUK، HOWO، SITRAK، XCMG Hanvan و LUJUN در انبار نگه می‌دارد، که به این معنی است که خریدار می‌تواند به جای ۳۸۰ اسب بخار یا ۵ اسب بخار، ۳۸۰ اسب بخار و ۵ اسب بخار را مقایسه کند. نقل قول ها

✅ خط آخر: رقم قبلی را به اضافه 15 تا 25 درصد برای تدارکات و انطباق بودجه اختصاص دهید. کلاس GVW و نوع بدنه این کامیون قیمت را به مراتب بیشتر از برند است.

1-2

2. کدام گزینه های مشخصات واقعاً قیمت را تغییر می دهند - و برای کدام یک ارزش پرداخت دارند؟

اسب بخار، نسبت محور و استاندارد آلایندگی قیمت را بین 40 تا 60 درصد افزایش می دهد. بدنه و پکیج هیدرولیک دومین اهرم بزرگ است.

بیشتر موتورهای سنگین در این کلاس دیزلی 9 تا 13 لیتری شش سیلندر خطی، توربوشارژ و خنک‌کننده داخلی هستند که 340 تا 460 اسب بخار قدرت تولید می‌کنند. برای کارهای طولانی در بزرگراه، 400-480 اسب بخار با گشتاور 1800-2300 نیوتن متر نقطه شیرین است: برای یک ترکیب ناخالص 40-60 تن در سرعت 80-90 کیلومتر در ساعت بدون مصرف سوخت کافی است. فقط در صورتی که مسیرهای کوهستانی را اجرا می کنید یا بارهای 55 تنی را تحمل می کنید، به 500 اسب بخار+ بروید.

  • نسبت محور تنها گران ترین اشتباه است. نسبت 3.0-3.7 برای کروز بزرگراه مناسب است. 4.11 یا بزرگتر برای بارهای سنگین و شیب است. اشتباه انتخاب کنید و به مدت هشت سال در هر کیلومتر برای آن سوخت می پردازید.
  • استاندارد آلایندگی تعیین می کند که آیا کامیون اصلاً قابل ثبت است یا خیر. واحدهای یورو II/III ارزان‌ترین و همچنان در بخش‌هایی از آفریقا رایج هستند. Euro V و Euro VI در شورای همکاری خلیج فارس، بیشتر کشورهای آمریکای لاتین و اروپا اجباری هستند. یک کامیون تجاری سازگار با آلایندگی تقریباً 30،000 تا 50،000 ین اضافه می کند - اما یک کامیون غیرقابل ثبت هیچ ارزشی ندارد.
  • کابین و پکیج راحتی. صندلی معلق هوا، تخت خواب با سقف بلند و کنترل تهویه مطبوع 15000 تا 30000 ین اضافه می‌کنند. در بیش از 1000 کیلومتر دویدن، این پول به خوبی خرج می شود. برای حمل و نقل گل و لای شهری اینطور نیست.
  • بدنه و روبنا. بدنه های کمپرسی 10-30 CBM را در چندین گرید فولادی اجرا می کنند. درام های مخلوط کن، تانکرها و جرثقیل ها به طور جداگانه ذکر شده اند و رایج ترین منبع کار سفارشی ODM هستند.

در ساختار هزینه، فولاد و آلومینیوم با استحکام بالا 30 تا 35 درصد از هزینه تولید را تشکیل می‌دهند، پیشرانه و پیشرانه 25 تا 30 درصد، و الکترونیک و ADAS 8 تا 12 درصد. تخفیف ناوگان معمولاً 5-12٪ است. سفارش ده یا چند واحد قیمت گذاری ناوگان را باز می کند و بیست و به علاوه برنامه های ODM با برچسب خصوصی را باز می کند.

در طی یک چرخه مالکیت پنج ساله، سوخت 35 تا 40 درصد از هزینه کل، تعمیر و نگهداری 15 تا 20 درصد و استهلاک 20 تا 25 درصد است. کامیون‌های سنگین چینی معمولاً 30 تا 50 درصد ارزان‌تر از نمونه‌های ژاپنی فرود می‌آیند و هزینه بازسازی موتور کمتری دارند. به طور حیاتی، در دسترس بودن قطعات کامیون سنگین – اینکه آیا یک کارگاه محلی بتواند ظرف سه روز یک محفظه مهر و موم محور یا محفظه ترمز دریافت کند – بیشتر از قیمت برچسب مهم است، زیرا یک کامیون تجاری زمین‌دار درآمدی ندارد. به همین دلیل است که ما فقط پیکربندی‌هایی را با کانال قطعاتی که قبلاً به منطقه شما سرویس می‌دهند توصیه می‌کنیم.

✅ خط پایین: هزینه نسبت محور و بسته انتشار. آنها دو انتخاب مشخصات هستند که هم مصرف سوخت را تعیین می کنند و هم اینکه کامیون را می توان ثبت نام کرد.

20-2

سوالات متداول

س: آیا خرید یک کامیون سنگین به طور مستقیم از یک تولید کننده چینی ارزان تر است یا از طریق یک صادر کننده؟ برای یک واحد واحد، قیمت مستقیم کارخانه به ندرت در دسترس است - اکثر کارخانه ها از طریق کانال های صادرات مجاز که اسناد همسان سازی، حمل و نقل و قطعات یدکی را مدیریت می کنند، قیمت گذاری می کنند. یک خانه تجاری با سهام خاص خود مانند Conghui اغلب می تواند قیمت یک واحد را در کارخانه شکست دهد زیرا از قبل موجودی را نگه می دارد و حمل و نقل را یکپارچه می کند. برای بیش از 10 واحد، مستقیماً به کارخانه بروید.

س: هنگام تهیه یک کامیون تجاری از چین چه شرایط پرداختی استاندارد است؟ سپرده 30 درصدی با مانده در برابر بارنامه معمول است یا اعتبار اسنادی برای سفارش های بزرگتر. هرگز 100٪ از قبل پرداخت نکنید، اصرار بر بازرسی قبل از ارسال شخص ثالث توسط SGS یا Bureau Veritas داشته باشید، و فقط به یک حساب شرکتی پرداخت کنید - حساب های شخصی و درخواست های رمزنگاری پرچم قرمز هستند.

س: آیا تنظیمات OEM/ODM یا سفارشی را ارائه می دهید؟ بله. Conghui ساخت‌های سفارشی OEM/ODM را با پوشش رتبه‌بندی موتور، نسبت محور و پیکربندی محرک (4×2، 6×2، 6×4، 8×4)، طول بدنه و درجه فولاد، رنگ و رنگ‌بندی، و تبدیل فرمان راست برای بازارهای آفریقا و جنوب آسیا ارائه می‌کند. آپشن های هیبریدی و الکتریکی کار در مسافت های کوتاه و شهری را پوشش می دهند و خودروهای کم آلایندگی در خط تولید ما گنجانده شده اند. هر مظنه همچنین اجزای کامیون سنگین نصب شده را با شماره قطعه فهرست می‌کند، بنابراین می‌توانید دو سال اول مواد مصرفی خود را قبل از تعهد قیمت گذاری کنید. زمان استاندارد 15-25 روز است. بدنه های سفارشی 25 تا 45 روز طول می کشد، با 45 تا 90 روز خانه به در.


CTA: قیمت کارخانه را برای پیکربندی خود دریافت کنید

چرخه وظیفه خود - بار، مسیر، سطح جاده، کیفیت سوخت و استاندارد آلایندگی مورد نیاز در هنگام ثبت نام را برای ما ارسال کنید و Conghui مشخصات هزینه شده را با نسبت محور و بدنه مناسب برای کار شما، به علاوه برآورد هزینه فرود به بندر شما برمی گرداند.

1-2
با ما تماس بگیرید

Author:

Mr. huicong

Phone/WhatsApp:

15315175601

محصولات محبوب
You may also like
Related Categories

ارسال به این منبع

موضوع:
پست الکترونیک:
پیام:

پیام شما باید بین 20 تا 800 کاراکتر باشد

ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت

اطلاعات بیشتری را پر کنید تا بتواند سریعتر با شما در تماس باشد

بیانیه حفظ حریم خصوصی: حریم خصوصی شما برای ما بسیار مهم است. شرکت ما قول می دهد که اطلاعات شخصی شما را برای هرگونه مجوزهای صریح خود برای هرگونه گسترش فاش نکند.

ارسال